Xtraze: wszystko, co powinieneś wiedzieć

Odpoczywając jak gdybyś wznosiła swój płeć nie ma wymarzonych wymiarów? Chcesz, aby Twój partner podziwiał i spłaszczał Cię pod względem wielkości, twardości i sposobu obsługi intymnej zabawki? Nie chcesz korzystać z chirurgii prącia, aby uzyskać kilka centymetrów? Odpowiedziałeś „TAK” na wszystkie powyższe pytania, a następnie Xtrasize i bez żadnych wątpliwości, prawidłowe leczenie.

Jak sama nazwa wskazuje, Xtrasize jest opisywany jako najbardziej skuteczny produkt do wzrostu penisa w najbardziej naturalny sposób. Nie ma potrzeby iść z nim na stół basenowy, aby przejść do kosztownego i bolesnego zabiegu.

Zakończyły się również kompleksy niższościowe, których doświadczają drobni właściciele maszyn. Sukces Xtrasize zawdzięcza know-how laboratorium FitaPharma oraz unikalnej formule ziołowej opracowanej w Stanach Zjednoczonych.

Przynosi ci to jednocześnie dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, mnożąc swoje zdolności seksualne do dziesięciokrotnego wzrostu z dodatkową mocą. Wykorzystywane już przez ponad 100.000 mężczyzn, nie ma żadnych powodów, aby zaufać jej skuteczności.

Xtrasize kryje w sobie suplement diety o niezwykłym działaniu. Xtrasize, sprawdzony i zatwierdzony zarówno przez urologów jak i dietetyków, z pewnością zachwyci wielu.

Wykonany z leczniczych ekstraktów roślinnych, jest w 100% naturalnym sposobem spełnienia oczekiwań mężczyzn, którzy chcą zmienić swoje życie poprzez zmianę wielkości płci.

Każde Xtrasize pudełko zawiera 60 kapsułek Xtrasize, które są równoważne dwumiesięcznemu leczeniu.

Tajemnicą Xtrasize jest skład jej pigułek, które zawierają każdą z nich: – Tajemnica Xtrasize.

Ekstrakty z maltańskiego krzyża (Tribulus terrestris): Mierząc zaledwie 5 cm wysokości, roślina pochodząca z Indii i śródziemnomorska, można zwiększyć poziom testosteronu w naszym organizmie. Posiada również właściwości tonizujące i afrodyzjakowate.

Ekstrakty korzenia Maca (Lepidium meyenii): Urodzony na wysokości ponad 3500 m n. p. m. w peruwiańskich Andach, Maca lub „peruwiański żeń-szeń” i nadal nazywany „peruwiańskim wiaduktem”, tak bardzo potrafi stymulować libido. Uważa się również, że zwalcza niepłodność męską poprzez poprawę jakości spermy.

Ekstrakty z palmy Florydy (Serenoa repens): jest to mała palma, o wysokości nieprzekraczającej 2,5 m, pochodząca z Ameryki Sub-Tropikalnej. Znany Amerykanom, od maja był używany do przygotowywania eliksiru miłosnego.

L-Arginina HCL (600 mg): aminokwas, który stymuluje produkcję tlenku azotu, co prowadzi do wazodilatacji i tym samym sprzyja przepływowi krwi do penisa.

Ekstrakty z pestek dyni (Cucurbita pepo): Nasiona dyni mają wiele zalet, w tym możliwość walki z zaburzeniami seksualnymi.

Żeń-szeń (Panax ginseng): Pierwotnie z kontynentu azjatyckiego, żeń-szeń jest używany w tradycyjnej farmakopei chińskiej od tysięcy lat do tonizowania i właściwości afrodyzjakowe.

Sarsaparilla (Smilax aspera): Znany z suchych terenów Meksyku, Indii i śródziemnomorskich zarodników, sarsaparilla jest używany do jej pozytywnego działania na dziewictwo. Jest to jednocześnie tonik i afrodyzjak.

Pokrzywa (Urtica sp.): Jest to roślina europejska o wielu właściwościach, w tym orzeźwiających, dlatego też jest używana tutaj.

Wyciągi z lukrecji (Glycyrrhiza glabra): Lizorice, pochodzące z południowej Europy i Azji, są bardzo dobrym środkiem pobudzającym rozwój mózgu. Zawiera również izoflawony, które znacznie zmniejszyłyby ryzyko wystąpienia raka gruczołu krokowego.

Zrozumiałeś to, łącząc te różne rośliny lub wyciągi roślinne, laboratorium FitaPharma komponuje prawdziwą magiczną eliksir do walki z zaburzeniami seksualnymi i zapewnia 5. członek XTRA LARGE.

Więcej informacji na temat Xtrasize na oficjalnej stronie internetowej

Zrozumienie zasady działania Xtrasize jest proste. Wróćmy najpierw do erekcji, wyobraźmy sobie gąbkę. Wysuszone, jego wymiary są zmniejszone, ale im więcej wody jest wyrzucana, tym więcej puchnie i jego wymiary rosną. penis działa na tej samej zasadzie.

Będąc mięśniem gąbczastym, ma zdolność wchłaniania krwi pod wpływem podniecenia. Jego wymiary zależą wtedy od mocy twojego podniecenia, ilości krwi płynącej do twojej płci i wreszcie jej zdolności do zatrzymania maksimum krwi.

Dlatego Xtrasize działa komplementarnie na układ hormonalny, apetyt seksualny i krążenie.

Xtrasize

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *